Turbūt Geriausi Anglų Kalbos Kursai ir Mokytojai Kaune

Per daugelį metų sukaupta patirtis mokyklose, dirbant su įmonėmis, tobulinant žinias seminaruose, kursuose, stovyklose bei stažuotėse užsienyje ir Lietuvoje – tik maža dalis mūsų dedamų pastangų, užtikrinančių profesionalias anglų kalbos mokymo paslaugas. Mokiname ne tik Kaune, bet ir visoje Lietuvoje.

Akivaizdus skirtumas

Rašybos ar skyrybos taisykles gali įsiminti visi, tačiau ne visiems lemta jas dėstyti. Mūsų mokytojos myli savo darbą, o jų motyvacija ir entuziazmas nepaliks abejingo nei vieno. Tai žmonės, kuriems pati idėja yra svarbesnė nei atlyginimas.

Žinoma, vien tik to neužtenka, todėl mūsų aistrą atspindi ir konkretūs rezultatai! Šimtai išklausytų seminarų, anglų vasaros stovyklos, darbas su teisės aktais, vertimais ar Kembridžo universiteto egzaminų specifikos yra tik maža dalis visų nuopelnų ir pasiekimų.

Taipogi, visi mūsų mokytojai yra ruošiami tarptautiniam IELTS testui. Tai yra vienintelis žinių patikrinimo testas, kurį pripažįsta Anglijos imigracijos tarnyba. Šį sertifikatą turi vos 1% mokytojų.

Peržiūrėkite apdovanojimus.

Dėmesys Tau

Kiekvienas iš mūsų esame unikaliai talentingas ir skirtingai įsisaviname naują informaciją. Mes sakome griežtą „NE“ nusistovėjusioms bei neveiksmingoms programoms, kurias – deja vis dar naudoja dauguma anglų kalbos mokyklų. Juk taip daug paprasčiau!

Kodėl turėtumėte mokintis taip, kaip buvo nustatyta prieš dešimt metų? Mūsų anglų kalbos mokytojai atsižvelgia į Jūsų norus, įvertina žinias, bei sukuria individualią, modernią mokymo programą būtent Jums!

Turime galybę pavyzdžių ir kalnus praktikos. Mūsų paruošti moksleiviai lengvai išlaiko anglų kalbos egzaminus, dažnai būna įvertinti maksimaliu (100%) balu. Suaugusieji – lieka pastebėti darbovietėse ir sėkmingai kyla karjeros laiptais. Net atėję su minimaliomis žiniomis – greitai geba susikalbėti (ir svarbiausiai suprasti) kolegas tiek klasėje, tiek užsienyje.

Prieinamos kainos

Vieni žmonės svajoja, kiti – siekia savo tikslų. Ar esi pasiruošęs pasiekti būtent savo tikslą? Tuomet šok į traukinį ir prisijunk prie mūsų! O, kad ši kelionė būtų dar smagesnė, dovanojame 5 € nuolaidą pirmai pamokai.

Asmeninės paskaitos kaina: nuo 15 Eur

Grupinės paskaitos kaina: nuo 12 Eur

Vertimo kaina už lapą: nuo 10 Eur

Santraukos kaina už lapą: nuo 10 Eur

Išrašome sąskaitas faktūras, siūlome dovanų kuponus jūsų draugams, kolegoms ir artimiesiems.

MES SIŪLOME

Korepetitoriai Anglų Kalba

Korepetitoriavimas

Anglų kalbos korepetitoriai paruoš vaikus, moksleivius bei studentus egzaminams, sustiprins esamas kalbos žinias
Įmonės

Apmokymai Įmonėms

Organizuojame anglų kalbos kursus įmonėms bei pavieniams darbuotojams. Turime daugiau nei 10-ies metų patirtį.
Nuotolinis Mokymas

Nuotolinis Mokymas

Skype, Zoom ir kitomis programomis pagalba anglų kalbos pamokas neišvykstant iš namų. Paruošime programą pagal jūsų žinių lygį.
Vertimai ir Santraukos

Vertimai ir Santraukos

Kokybiškai verčiame techninius, CV ar kitus tekstus į anglų ar lietuvių kalbas. Ruošiame santraukas.

Atsiliepimai

Naujienos ir Straipsniai

Mūsų Namučiai