Kiek kainuoja anglų kalbos kursai?

Mūsų anglų kalbos mokykla gali pasiūlyti platų individualių pamokų ir kursų pasirinkimą suaugusiems ir moksleiviams. Mūsų mokykloje suteikiama galimybė mokytis individualiai, poroje arba mažose grupelėse (3-5 asmenys). Priešingai nei kitose kalbų mokyklose, mes neorganizuojame kursų didelėms grupėms, nes, mūsų nuomone, tai nėra efektyvu, norint patobulinti kalbėjimo įgūdžius. Mokinių patogumui, galima rinktis mokytis klasėje kontaktiniu arba nuotoliniu būdu per Zoom, Skype arba kitą Jums patogią platformą.

Jeigu norite pasikalbėti ir gauti daugiau informacijos apie kursus, skambinkite telefonu +370 613 65464 arba rašykite el.paštu. Padėsime išsirinkti priimtiniausią pamokų variantą, pritaikytą asmeniškai Jums.

PaslaugaTrukmėKaina
Anglų kalbos individuali pamoka45 min25 Eur
Anglų kalbos individuali pamoka60 min28 Eur
Anglų kalbos pamoka poroje60 min18 Eur
Anglų kalbos pamoka poroje90 min30 Eur
Anglų kalbos pamoka grupėje (3-5 asm.)60 min15 Eur
Anglų kalbos pamoka grupėje (3-5 asm.)90 min20 Eur

Kainos nurodytos vienam asmeniui. Pirmą kartą apmokant už 10 pamokų iš anksto – taikome nuolaidas.

Kiek kainuoja vertimas?

Anglų mokyklos specialistai taip pat gali padėti prireikus skubaus vertimo. Atliekame įvairių trumpų tekstų vertimus iš/į anglų kalbą. Vertimo kaina už A4 lapą svyruoja nuo 8 iki 12 Eur (tiksli vertimo kaina nustatoma atsižvelgiant į teksto žodžių skaičių, sudėtingumą bei tematiką). Viskas ką Jums reikia padaryti, tai vertimo tekstą prisegti (šioje nuorodoje) ir išsiųsti mums. Netrukus į savo el. pašto dėžutę gausite atsakymą su vertimo įkainiu ir laiko, per kurį bus išverstas tekstas, trukme.