Kiek kainuoja anglų kalbos kursai?

“Anglų mokykla” gali pasiūlyti platų individualių pamokų ir kursų pasirinkimą suaugusiems ir moksleiviams. Mūsų mokykloje suteikiama galimybė mokytis individualiai, poroje arba mažose grupelėse (3-5 asmenys). Priešingai nei kitose kalbų mokyklose, mes neorganizuojame kursų didelėms žmonių grupėms, nes tai nėra efektyvu ir veiksminga norint patobulinti kalbėjimo įgūdžius. Mokinių patogumui, galima rinktis mokytis klasėje kontaktiniu arba nuotoliniu būdu per Zoom, Skype arba kitą Jums patogią platformą.

Jeigu norite pasikalbėti ir gauti daugiau informacijos apie kursus, skambinkite telefonu +370 613 65464 arba rašykite el.paštu. Su malonumu padėsime išsirinkti priimtiniausią pamokų variantą asmeniškai Jums.

PaslaugaTrukmėKaina
Anglų kalbos individuali pamoka45 min.20 Eur
Anglų kalbos individuali pamoka60 min.25 Eur
Anglų kalbos individuali pamoka90 min.30 Eur
Anglų kalbos pamoka poroje60 min.15 Eur
Anglų kalbos pamoka poroje90 min.20 Eur
Anglų kalbos pamoka mini grupėje (3-5 asm.)60 min.13 Eur
Anglų kalbos pamoka mini grupėje (3-5 asm.)90 min.15 Eur

Pastaba: Kainos nurodytos vienam asmeniui. Apmokant už 10 pamokų iš anksto – taikome nuolaidas.

Kiek kainuoja vertimas?

Anglų mokyklos specialistai taip pat gali padėti prireikus skubaus vertimo. Atliekame įvairių trumpų tekstų vertimus iš/į anglų kalbą. Vertimo kaina už A4 lapą svyruoja nuo 8 iki 12 Eur (tiksli vertimo kaina nustatoma atsižvelgiant į teksto žodžių skaičių, sudėtingumą bei tematiką). Viskas ką Jums reikia padaryti, tai vertimo tekstą prisegti ir išsiųsti mums el. paštu. Netrukus į savo e. pašto dėžutę gausite atsakymą su vertimo įkainiu ir laiko, per kurį bus išverstas tekstas, trukme.