Paprasti bei skubūs (VIP) vertimai

Pristatysime jums tinkamu laiku.

Kiek tai kainuos?

Vienas standartinis psl.: 8 – 20 / Eur

Priklausomai nuo teksto tipo, sudėtingumo ir skubos.

Teksto redagavimas: Nuo 6 Eur / psl.

Skubus vertimas

Spaudžia laikas? Mūsų lingvistai yra pasiruošę dirbti per naktį. Atsiųskite dokumentus naudojant formą apačioje ir laukite mūsų skambučio. Kitu atveju, nusiuntę tekstą, paskambinkite patys. Vertima pradėsime nedelsiant.

Verčiam?

Nuolaidos verčiant daugiau nei 20 lapų.

Vertimai ir redagavimas anglų kalba

Verčiame iš / į anglų kalbą įvairaus pobūdžio tekstus, išskyrus grožinę literatūrą. Redaguojame, taisome tekstus. Šiuo metu taikoma nuolaida baigiamųjų darbų santraukų / anotacijų vertimui (skubos tvarka, išverčiama per keletą valandų).

Skambinkite telefonu +370-613-65464 arba užpildykite formą apačioje.

PRADEDAM!

    Dokumentai: