Pristatysime jums tinkamu laiku

PAPRASTI BEI SKUBŪS (VIP) VERTIMAI

VERTIMAI / REDAGAVIMAS ANGLŲ KALBA
Verčiame iš / į anglų kalbą įvairaus pobūdžio tekstus, išskyrus grožinę literatūrą. Redaguojame, taisome tekstus. Šiuo metu taikoma nuolaida baigiamųjų darbų santraukų / anotacijų vertimui (skubos tvarka, išverčiama per keletą valandų).
Kiek Tai Kainuos?

Vienas standartinis pls.: 7 – 20 / Eur

Priklausomai nuo teksto tipo, sudėtingumo ir skubos.


Teksto redagavimas: 5 Eur / psl.

SKUBUS VERTIMAS
Spaudžia laikas? Mūsų lingvistai yra pasiruošę dirbti per naktį. Atsiųskite dokumentus naudojant formą apačioje ir laukite mūsų skambučio. Kitu atveju, nusiuntę tekstą, paskambinkite patys. Vertima pradėsime nedelsiant.
Kodėl Rinktis Mus?

Tūkstančiai valandų praktikos bei begalės išklausytų seminarų.


Nuolaidos verčiant daugiau nei 20 lapų.

Skambinkite telefonu +370-613-65464 arba užpildykite formą apačioje.

PRADEDAM!

Dokumentai: