Profesionalus bei skubus (VIP) vertimas

Lithuanian – English and English – Lithuanian translations.

Daugiau nei 10 metų, mūsų mokykla teikia patikimas, profesionalias ir greitas tekstų ir dokumentų vertimo paslaugas. Šiuo metu galime padėti verčiant įvairaus pobūdžio ir apimties tekstus raštu iš anglų į lietuvių, arba iš lietuvių į anglų kalbas. Mes visuomet stengiamės atlikti vertimą per kuo galima trumpesnį laiką, t.y. 1-3 darbo dienas. Jeigu reikalingas baigiamojo darbo anotacijos arba santraukos vertimas iš/į anglų kalbą, atlikto vertimo savo elektroninio pašto dėžutėje sulauksite per 1-2 darbo dienas, o ypač skubiais atvejais – tą pačią darbo dieną. Ką Jums reikia padaryti, tai užpildyti žemiau pateiktą formą, pridėti reikalingą išversti dokumentą ir laukti mūsų atsakymo. Vertimo paslaugos kaina priklauso nuo teksto žodžių skaičiaus, tematikos ir vertimo skubos.

 

Mūsų vertėjų gimtoji kalba – Lietuvių. Verčiame ir redaguojame ne tik elementarius, bet ir sudėtingus, specializuotus tekstus. Turime patirtis verčiant gamyklinius dokumentus, inžinerinius aprašus, medicinines knygas, kitus sudėtingus darbus.

Kiek kainuoja teksto vertimas?

Vertėjo eksperto įkainis (0,05€ / už žodį)
Skubus vertimas +0,02€ / už žodį
Specializuotas vertimas +0,02€ / už žodį

Minimali vertimo ar redagavimo kaina – 20 eurų. Nurodyti įkainiai galioja aiškiai įskaitomam, neskenuotam / nefotografuotam tekstui.

Kiek kainuoja teksto redagavimas?

Teksto redagavimo eksperto įkainis (0,02€ / už žodį)
Skubus redagavimas +0,02€ / už žodį

Skubus vertimas

Spaudžia laikas? Mūsų lingvistai yra pasiruošę. Atsiųskite dokumentus ir laukite mūsų paskaičiavimo. Vertimą pradėsime nedelsiant.

Gaukite pasiūlymą

Įkelkite dokumentą ir gaukite tikslią kainą greičiau nei per 24 valandas.
    Dokumentai:

    Nuolaidos

    Papildoma 5% nuolaida (vienu kartu) verčiant daugiau nei 6 000 žodžių.

    Greičiausiam paskaičiavimui, įkelkite versti arba redaguoti planuojamus dokumentus.

    PRADEDAM!