Tikslinės anglų kalbos pamokos specialiai Jums

Išlaikykite anglų kalbos egzaminus be jokio streso.

Kiek tai kainuos?

Šiuo metu galiojančias kainas rasite mūsų kainoraštyje.

Kodėl rinktis mus?

Tūkstančiai valandų praktikos bei begalės išklausytų seminarų.


Kiekvienas mūsų mokytojas yra ruošiamas IELTS, vieninteliam žinių patikrinimo testui, kurį pripažįsta Anglijos imigracijos tarnyba. Šį sertifikatą turi vos 1% mokytojų.

Pradedam?

Mūsų pranašumas

Daugiau nei septynis metus, mūsų mokytojos ruošia būsimus abiturientus anglų kalbos mokykliniams bei valstybiniams egzaminams.

Atsižvelgdami į jūsų norus ir anglų kalbos žinių lygį, mes sudarome individualią programą, kuri garantuoja geresnius brandos egzamino rezultatus. Mokymosi metu, kartu su mokytoja klausysite anglų kalbos įrašus, tobulinsite šnekamosios kalbos įgūdžius, spręsite specialiai būsimiems egzaminams paruoštas užduotis, gausite įvairiausių patarimų, suprasite egzamino metu gautus tekstus bei gerai praleisite laiką.

 

Šio kurso metu jūs dirbsite tik su jaunomis, bet ypač kvalifikuotomis mokytojomis (turinčiomis ne mažesnę nei 7 metų patirtį). Viso to rezultatas? Lengvai susikalbėsite, užmegsite glaudesnius santykius, temos bus artimos tiek jums, tiek mokytojai, nereikės klausytis skundų apie mažėjančias pensijas arba anglų kalba pasakoti apie sovietmečio laiką. Anglų kalba galėsite aptarti ne tik naujausias mados tendencijas bet ir technologijas, gyvenimą Lietuvoje, emigraciją ir kitas šiuolaikines aktualijas. Mūsų tikslas – jūsų paruošimą anglų kalbos egzaminams padaryti įdomų, nes būtent užsidegęs ir žinių įtroškęs žmogus yra toks, kokiu jūs tapsite.

 

Kiekvienos pamokos metu mes apžvelgsime rezultatus ir svarbiausia, pasieksime realius tikslus. Dirbdami kartu jūs ne tik praturtinsite savo anglų kalbos žinias, bet ir laisviau jausitės pačio egzamino metu, bei nepatirsite tiek streso.

Skambinkite telefonu +370-613-65464 arba užpildykite formą apačioje.

PRADEDAM!

Šiuo metu Lietuvoje gyvena virš 2.7 mln žmonių, todėl pradedant pamokas nedelsiant, užtikrinsite savo pranašumą ateityje.