Tikslinės anglų kalbos pamokos specialiai Jums

Išlaikykite anglų kalbos egzaminus be jokio streso. Mūsų ruošiami abiturientai džiaugiasi geriausiais jų pasiektais rezultatais.

Kiekvienais metais skelbiami Nacionalinės švietimo agentūros duomenys rodo, jog užsienio kalbos (anglų) valstybinis brandos egzaminas (VBE) išlieka populiariausiu pasirinkimu abiturientų tarpe. Primename, kad valstybinį anglų kalbos egzaminą sudaro 4 dalys: klausymas, skaitymas, rašymas (pusiau oficialaus laiško ir rašinio rašymas) ir kalbėjimas (monologas ir dialogas). Artėjant egzaminų sesijai, abiturientai neretai pradeda jausti nerimą ir stresą, nebepasitiki savo jėgomis ir kreipiasi pagalbos į korepetitorius.

 

Darbo praktika rodo, kad abiturientams didžiausią stresą vis dar kelia anglų kalbos egzamino kalbėjimo dalis, kuri lemia 25% galutinio egzamino įvertinimo, kitiems – sunkiau įveikiamos klausymo, skaitymo ir rašymo užduotys. Artėjant egzaminų sesijai nerimą dar labiau sustiprina žinojimas, jog egzamino vertintojai nebus mokyklos, kurioje mokaisi, mokytojai. Jaudulys ir stresas neretai pakiša koją ir padaro įtaką egzaminų įvertinimams.

 

Pasiruošimo anglų kalbos valstybiniam egzaminui kursas – vienas populiariausių ir dažniausių pasirenkamų anglų mokykloje kiekvienais mokslo metais. Šie kursai skirti 11-12 klasių mokiniams, kurie ketina laikyti anglų kalbos egzaminą Lietuvoje. Pamokas veda patyrusi anglų kalbos mokytoja metodininkė, turinti 11 metų darbo stažą ir dirbanti anglų kalbos valstybinio egzamino kalbėjimo dalies vertintoja. Pasiruošimo anglų kalbos egzaminui kurso metu sistemingai ir nuosekliai ruošiamasi visoms egzamino dalims: kalbėjimui, klausymui, skaitymui ir rašymui.

 

Šio kurso metu jūs dirbsite tik su jaunomis, bet ypač kvalifikuotomis mokytojomis Viso to rezultatas? Lengvai susikalbėsite, užmegsite glaudesnius santykius, temos bus artimos tiek jums, tiek mokytojai, nereikės klausytis skundų apie mažėjančias pensijas arba anglų kalba pasakoti apie sovietmečio laiką. Anglų kalba galėsite aptarti ne tik naujausias mados tendencijas bet ir technologijas, gyvenimą Lietuvoje, emigraciją ir kitas šiuolaikines aktualijas. Mūsų tikslas – jūsų paruošimą anglų kalbos egzaminams padaryti įdomų, nes būtent užsidegęs ir žinių įtroškęs žmogus yra toks, kokiu jūs tapsite.

 

Individualios pamokos: asmeninių pamokų metu su kiekvienu mokiniu dirbame individualiai. Individualias pamokas dažniausiai renkasi 11-12 klasių mokiniai, kurie turi spragų iš ankstesnių mokslo metų kursų. Pamokų metu siekiama likviduoti sunkumus per kuo galima trumpesnį laiką tuo pačiu integruojant ir valstybinio brandos egzamino tipo užduotis. Pamokų metu su mokiniu kartu sprendžiame ankstesnių metų kalbėjimo, klausymo, skaitymo ir rašto užduotis. Dažniausiai jau po pirmųjų individualių pamokų mokinys jaučia pozityvų skirtumą ir pradeda geriau jaustis anglų kalbos pamokose, mokykloje pagerėja atsiskaitomųjų darbų įvertinimai. 11-12 klasių mokiniai dažniausiai renkasi 1-2 individualias pamokas per savaitę kontaktiniu arba nuotoliniu būdu.

 

Pamokos mini grupėje: 11-12 klasių moksleiviai, kurie nepatiria sunkumų anglų kalbos dalyke ir siekia aukšto anglų kalbos egzamino įvertinimo, dažniausiai renkasi pasiruošimo egzaminui kursą mini grupelėje. Pamokų metu dirbama sustiprintai, atliekamos ankstesnių metų ir analogiškos sudėtingesnės užduotys. Daug dėmesio skiriama klausymo, skaitymo, įvairių tipų rašto užduotims bei kalbėjimo praktikai, kiekvienos pamokos metu kalbami egzamino užduočių monologai ir dialogai.

Kiek tai kainuos?

Šiuo metu galiojančias kainas rasite mūsų kainoraštyje.

Baisu pradėti? Dovanojame 5 Eurų nuolaidą pirmai individualiai pamokai 🙂

Rezervuokite laiką

Norite rezervuoti laiką, o gal turite klausimų? Užpildykite žemiau esančius laukelius ir gaukite atsakymą vos per kelias valandas.
    Kodėl rinktis mus?

    Kalbame ne tik žodžiais, bet ir darbais. Parinksime mokytojas, kurios dalyvauja ar dalyvavo VBE vertinime, gavo miesto mero padėkas, paruošė mokinius geriausiam (100/100) rezultatui.

    Rezervuokite laiką jau šiandien.

    PRADEDAM?

    Kiekvienais metais brandos egzaminus Lietuvoje laiko apie 30 000 moksleivių, todėl pradedant pamokas nedelsiant, užtikrinsite savo pranašumą ateityje.