Grąža su didžiausiais dividendais

Investuokite į ateitį! Suteiksime tvirtus pamatus, kurie užtikrins geresnes galimybes jūsų atžaloms.

Anglų mokykloje laukiame 4-6 metų vaikų linksmuose, interaktyviuose ir kūrybiškuose užsiėmimuose, kuriuose daugiausia dėmesio ir laiko skiriame naujų anglų kalbos žodžių bei išsireiškimų mokymui(si) ir šnekamosios anglų kalbos įgūdžių lavinimui bei susipažįstame su elementarios gramatikos pagrindais. Pamokėlių metu dainuojame, vaidiname angliškai, atliekame užduotis, kurios padeda lavinti vaikų kūrybiškumą, kritinį mąstymą ir saviraišką. Pamokų metu su vaikais stengiamasi bendrauti tik anglų kalba.

 

Anglų kalbos kurso metu stebime mažųjų progresą ir tėveliams teikiame grįžamąjį ryšį apie jų vaiko padarytą pažangą. Kiekvienam mokinukui skiriama jo pasiekimų knygelė, kurioje tėvai gali rasti visą informaciją apie įvykusią pamoką: nurodoma pamokos tema, namų darbų užduotėlės, naujai išmokti žodeliai, vaiko pasiekimai, papildomi mokytojo komentarai, patarimai ir kiti pastebėjimai.

 

Mažiesiems mokinukams rekomenduojame dirbti nedidelėje grupelėje, kurioje mokosi nuo 2 iki 5 asmenų, atsižvelgiant į vaiko amžių ir turimą anglų kalbos lygį. Šiuos užsiėmimus siūlome vaikams, kurie nori ne tik išmokti anglų kalbos, bet ir gerai praleisti laiką bei susirasti naujų draugų.

Anglų kalbos pamokos pradinių klasių mokiniams (7-10 m.): pradinukams siūlome individualius ir grupinius užsiėmimus, kurių metu pagilintai dirbama atsižvelgiant į anglų kalbos mokyklos kursą, siekiant įtvirtinti pradinių klasių anglų kalbos programą. Pagrindinis dėmesys teikiamas gramatinių žinių įtvirtinimui, šnekamosios anglų kalbos įgūdžių lavinimui ir žodyno plėtimui. Anglų kalbos kursų metu nuolat stebimas ir tikrinamas vaikų progresas trumpais atsiskaitymais, po kurių suteikiamas grįžtamasis ryšys tėvams. Pradinių klasių mokiniai skirstomi į grupeles, atsižvelgiant į amžių, klasę ir jau turimas anglų kalbos žinias. Pamokų metu su vaikais stengiamasi bendrauti tik anglų kalba

 

Individualios pamokos: asmeninių pamokų metu su kiekvienu mokiniu dirbame individualiai, likviduojant esamas anglų kalbos dalyko spragas, ruošiantis testams ir kitiems atsiskaitymams mokykloje. Individualias pamokas siūlome rinktis vaikams, kurie turi sunkumų, spragų ir žemus įvertinimus mokykloje. Dažniausiai jau po pirmųjų individualių pamokų mokinys jaučia pozityvų skirtumą ir pradeda geriau jaustis anglų kalbos pamokose, mokykloje pagerėja atsiskaitomųjų darbų įvertinimai. Anglų mokyklos mokiniai dažniausiai renkasi 1-2 individualias pamokas per savaitę kontaktiniu arba nuotoliniu būdu.

 

Pamokos mini grupelėje: mūsų mokykloje pradinukai mokosi mažose grupelėse, juos skirstant į grupeles atsižvelgiant į vaiko amžių, klasę ir jau turimą anglų kalbos lygį. Mini grupelėje mokosi nuo 2 iki 5 vaikų. Dažniausiai pamokas mini grupelėse renkasi mokiniai, kurie neturi didelių spragų ir sunkumų mokykloje, tačiau nori įtvirtinti anglų kalbos mokyklos kursą, mokytis pastiprintai ir lavinti šnekamosios kalbos įgūdžius. Taip pat grupinius užsiėmimus siūlome pradinukams, kurie nori ne tik išmokti anglų kalbos, bet tuo pačiu gerai praleisti laiką bei susirasti naujų draugų.

Anglų mokykloje laukiame 4-6 metų vaikų linksmuose, interaktyviuose ir kūrybiškuose užsiėmimuose, kuriuose daugiausia dėmesio ir laiko skiriame naujų anglų kalbos žodžių bei išsireiškimų mokymui(si) ir šnekamosios anglų kalbos įgūdžių lavinimui bei susipažįstame su elementarios gramatikos pagrindais. Pamokėlių metu dainuojame, vaidiname angliškai, atliekame užduotis, kurios padeda lavinti vaikų kūrybiškumą, kritinį mąstymą ir saviraišką. Pamokų metu su vaikais stengiamasi bendrauti tik anglų kalba.

 

Anglų kalbos kurso metu stebime mažųjų progresą ir tėveliams teikiame grįžtamąjį ryšį apie jų vaiko padarytą pažangą. Kiekvienam mokinukui skiriama jo pasiekimų knygelė, kurioje tėvai gali rasti visą informaciją apie įvykusią pamoką: nurodoma pamokos tema, namų darbų užduotėlės, naujai išmokti žodeliai, vaiko pasiekimai, papildomi mokytojo komentarai, patarimai ir kiti pastebėjimai.

 

Mažiesiems mokinukams rekomenduojame dirbti nedidelėje grupelėje, kurioje mokosi nuo 2 iki 5 asmenų, atsižvelgiant į vaiko amžių ir turimą anglų kalbos lygį. Šiuos užsiėmimus siūlome vaikams, kurie nori ne tik išmokti anglų kalbos, bet ir gerai praleisti laiką bei susirasti naujų draugų.

Siūlome efektyvias papildomas anglų kalbos pamokas 5-10 klasių mokiniams individualiai ir mažose grupelėse. Pamokų metu įtvirtinamas mokyklos gramatikos kursas, lavinami šnekamosios kalbos (supratimo ir kalbėjimo) įgūdžiai, atliekamos papildomos skaitymo, klausymo ir rašto užduotys. Pamokų metu mokiniams padedama atlikti namų darbus, pasiruošti atsiskaitymams mokykloje.

 

Individualios pamokos: asmeninių pamokų metu su kiekvienu mokiniu dirbame pagal konkrečius individualius mokinio poreikius ir mokymosi stilių. Individualias pamokas renkasi moksleiviai, kurie turi sunkumų anglų kalboje, spragų iš ankstesnių metų kurso ir jaučia nepasitikėjimą savo jėgomis kalbant angliškai. Pačių mokinių ir jų tėvų teigimu, jau po pirmųjų individualių pamokų mokinys jaučia pozityvų skirtumą ir pradeda jaustis geriau ir tvirčiau anglų kalbos pamokų metų mokykloje, pagerėja atsiskaitomųjų darbų įvertinimai. Mūsų kalbų mokykloje mokiniai dažniausiai renkasi 1-2 individualias pamokas per savaitę kontaktiniu arba nuotoliniu būdu.

 

Pamokos mini grupėje: 5-10 klasių moksleiviai, kurie nepatiria sunkumų anglų kalbos pamokose ir neturi didelių spragų iš ankstesnių metų, dažniausiai renkasi papildomas pamokas nedidelėje grupelėje. Pamokų metu paprastai dirbame sustiprintai, atliekame papildomas analogiškas mokykliniam kursui užduotis, kartu atliekame mokyklos namų darbus ir ruošiamės atsiskaitymams. Šiuo metu nemaža dalis moksleivių nesijaučia tvirtai kalbant anglų kalba ir teigia, kad dėl laiko stokos mokykloje negauna pakankamai kalbėjimo užduočių. Mūsų kalbų mokykloje mokinius skatiname bendrauti tik angliškai, atliekame įvairias užduotis, kurios padeda įgauti pasitikėjimo savimi ir lavinti šnekamosios anglų kalbos įgūdžius.

Daugiau nei dešimt metų mūsų anglų kalbos mokytojos ruošia 11-12 klasių moksleivius anglų kalbos valstybiniam egzaminui. Laukiami visi mokiniai, kurie nori profesionaliai pasiruošti egzaminui ir įstoti į Lietuvos ar užsienio universitetą.

Atsižvelgdami į Jūsų norus ir anglų kalbos žinių lygį, mes sudarome individualią programą, kuri garantuoja aukštus valstybinio egzamino rezultatus. Kiekvienos pamokos metu mes apžvelgsime rezultatus ir svarbiausia, pasieksime realius tikslus. Dirbdami kartu jūs ne tik praturtinsite savo anglų kalbos žinias, bet ir laisviau jausitės pačio egzamino metu bei nepatirsite tiek daug streso.

Daugiau informacijos rasite šioje skiltyje!

Kiek tai kainuos?

Šiuo metu galiojančias kainas rasite mūsų kainoraštyje.

Baisu pradėti? Dovanojame 5 Eurų nuolaidą pirmai individualiai pamokai 🙂

Rezervuokite laiką

Norite rezervuoti laiką, o gal turite klausimų? Užpildykite žemiau esančius laukelius ir gaukite atsakymą vos per kelias valandas.
  Kodėl rinktis mus?

  Savo žinių bagaže turime tūkstančius valandų praktikos, gimnazijų padėkas, miesto mero apdovanojimus, bei begales išklausytų seminarų.

  Jums pageidaujant, priskirsime IELTS (International English Language Testing System) sertifikuotą mokytoją. Tai yra vienintelis žinių patikrinimo testas, kurį pripažįsta Anglijos imigracijos tarnyba. Šį sertifikatą turi vos 1% mokytojų.

  Rezervuokite laiką jau šiandien.

  PRADEDAM?

  Šiuo metu Lietuvoje gyvena virš 700,000 vaikų, todėl pradedant pamokas nedelsiant, užtikrinsite savo vaiko pranašumą ateityje.