Investuokite į savo ateitį

Tvirti pamatai, užtikrinantys geresnes galimybes jums.

Kiek tai kainuos?

Šiuo metu galiojančias kainas rasite mūsų kainoraštyje.

Grupinės pamokos

Šiuos kursus gali rinktis visų anglų kalbos lygių mokiniai: nuo pradedančiųjų iki pažengusiųjų anglų kalboje. Grupinių užsiėmimų metu tobulinami kalbėjimo, klausymo, skaitymo, gramatikos ir rašymo įgūdžiai. Dėl vis didėjančio anglų kalbos vartojimo poreikio darbo rinkoje, kursų metu pagrindinis dėmesys yra skiriamas šnekamosios kalbos įgūdžių lavinimui. Stengiamasi, jog kiekvienas mokinys turėtų tokias pačias galimybes užsiėmimų metu kalbėti angliškai. Aprūpiname naujausia reikalinga medžiaga.

Kodėl rinktis mus?

Tūkstančiai valandų praktikos bei begalės išklausytų seminarų.

Kiekvienas mūsų mokytojas yra ruošiamas IELTS, vieninteliam žinių patikrinimo testui, kurį pripažįsta Anglijos imigracijos tarnyba. Šį sertifikatą turi vos 1% mokytojų

Baisu pradėti? Dovanojame 5 Eurų nuolaidą pirmai individualiai pamokai 🙂

Individualios pamokos suaugusiems

Dėl didelio studijų ar darbo užimtumo, žmonės teikia pirmenybę individualioms pamokoms, nes taip lengviau ir paprasčiau suderinti visus mokinio poreikius bei pamokų tvarkaraštį. Individualios pamokos yra naudingos dėl keleto priežasčių: mokiniui skiriamas visas dėmesys, parenkamas labiausiai poreikius atitinkantis mokymo(si) pobūdis, tokiu būdu žmogus gauna daugiau progų pasireikšti, todėl dar sparčiau tobulinami kalbėjimo įgūdžiai ir plečiamas žodynas. Turtinami ir gramatikos, rašymo, klausymo bei skaitymo įgūdžiai. Individualių pamokų metu mokytojas turi pakankamai laiko užfiksuoti bei ištaisyti visas mokinio tarties ir intonavimo klaidas.

Mes Jums siūlome galimybę pasirinkti mokymosi trukmę, laiką, vietą ir intensyvumą. Individualiai galima mokytis bendrinės, šnekamosios, verslo ar specializuotos anglų kalbos. Aprūpiname visa reikalinga medžiaga.

Dažniausiai mokomasi po 2 arba 3 akademines valandas, vieną arba du kartus per savaitę, tačiau individualių kursų trukmė priklauso nuo kiekvieno mokinio poreikių. Laukiame Jūsų užklausų, o kartu išrinksime tinkamiausią mokymo(si) būdą!

Skambinkite telefonu +370-613-65464 arba užpildykite formą apačioje.

PRADEDAM!

Šiuo metu Lietuvoje gyvena virš 2.7 mln. žmonių, todėl pradedant pamokas nedelsiant, užtikrinsite savo pranašumą ateityje.