Pirmyn į išpildytą svajonę

Tvirčiausi pamatai, užtikrinantys geresnes galimybes Jums.

Siūlome efektyvius ir susistemintus visų lygių bendrinės, šnekamosios, verslo ir specializuotos anglų kalbos kursus suaugusiems. Didžioji dalis besikreipiančių dėl mūsų organizuojamų kursų renkasi bendrinės anglų kalbos kursus nedidelėje 2-5 asmenų grupėje. Šis kursas orientuotas į pagrindinės gramatikos įsisavinimą ir supratimo bei šnekamosios kalbos įgūdžių lavinimą.

 

Individualios pamokos: dėl didelio studijų ar darbo užimtumo žmonės teikia pirmenybę individualioms pamokoms, nes taip lengviau ir paprasčiau suderinti konkrečius mokinio poreikius bei pamokų tvarkaraštį. Individualios pamokos naudingos dėl keleto priežasčių: mokiniui skiriamas visas mokytojo dėmesys, parenkamas labiausiai poreikius atitinkantis mokymo būdas ir sudaromas individualus mokymosi planas. Mokantis individualiai, mokiniui skiriamas visas mokytojo dėmesys ir laikas, todėl dar greičiau lavinami kalbėjimo įgūdžiai ir plečiamas žodynas. Pasirinkus asmenines pamokas, mokiniui suteikiama galimybė pasirinkti mokymosi trukmę, laiką, pamokų skaičių ir jų intensyvumą. Paprastai renkamasi mokytis 1 arba 2 kartus per savaitę kontaktiniu arba nuotoliniu būdu.

 

Pamokos mini grupėje: didžioji dalis besikreipiančių į mūsų mokykla suaugusiųjų renkasi bendrinės anglų kalbos kursus mini grupelėse (2-4 asmenys). Šie kursai skirti norintiems sistemingai, nuosekliai ir efektyviai tobulinti savo anglų kalbos žinias. Mūsų bendrinės anglų kalbos kursai išsiskiria nuo kitų tuo, jog anglų kalbos mokymas(is) orientuojamas į šnekamosios kalbos, klausymo (supratimo) ir gramatikos lavinimą. Pamokose telkiamas dėmesys praktiniam kalbos vartojimui įvairiose gyvenimiškose situacijoje. Priešingai nei kitose kalbų mokyklose, mūsų mokiniams nereikia papildomai išlaidauti ir įsigyti vadovėlį. Visa mokymų medžiaga suteikiama nemokamai.

 

Bendrinės anglų kalbos kursai suteikia pasitikėjimo savimi skirtingose gyvenimo situacijose, lengvina suvokimą ir minčių išraišką užsienio kalba. Išlaisvinkite baimę kalbėti!

Kiek tai kainuos?

Šiuo metu galiojančias kainas rasite mūsų kainoraštyje.

Baisu pradėti? Dovanojame 5 Eurų nuolaidą pirmai individualiai pamokai 🙂

Rezervuokite laiką

Norite rezervuoti laiką, o gal turite klausimų? Užpildykite žemiau esančius laukelius ir gaukite atsakymą vos per kelias valandas.
    Kodėl rinktis mus?

    Kalbame ne tik žodžiais, bet ir darbais. Mūsų mokykla sėkmingai dirba su įvairaus amžiaus ir skirtingų profesijų žmonėmis. Visada stengiamės prisitaikyti prie mokinio poreikių, aptarti tokias temas, kurios aktualios ir įdomios būtent Jums, todėl nereikės nuobodžiauti ar ieškoti motyvacijos ateiti į pamokas.

    Rezervuokite laiką jau šiandien.

    PRADEDAM?

    Lietuvoje gyvena 2.7 milijono žmonių, todėl pradedant pamokas šiandien, užtikrinsite savo pranašumą ateityje. Tapkite geresni, nei buvote vakar!