Nuotoliniai anglų kalbos kursai

Tiems, kas esate užsiėmę ir visiškai nerandate laiko “tradicinėms” pamokoms klasėje, siūlome nuotolinius anglu kalbos kursus. Šiems apmokymams Jums tereikės vienos iš programėlių: Skype, Viber arba Facebook Pamokos vyksta susirašinėjimo, garsiniu (audio) arba vaizdiniu (video) būdu, naudojant kompiuterį / planšetę ar mobilųjį telefoną. Namų darbai ir papildomos užduotys / skaitiniai taip pat siunčiami elektronine forma.

Kiek tai kainuos?

Šiuo metu galiojančias kainas rasite mūsų kainoraštyje.

Kaip tinkamai pasiruošti?

  • Jums reikės patogios mokymosi vietos
  • Kompiuterio su veikiančiu mikrofonu arba telefono
  • Vienos iš nuotolinio mokymo programėlių (Skype, Zoom, Teams), kurią parinksime būtent Jums
  • Arbatos ar kavos puodelio bei geros nuotaikos!

Pradedam?

Baisu pradėti? Dovanojame 5 Eurų nuolaidą pirmai individualiai pamokai 🙂

Nuotolinio mokymo(si) bei kursų privalumai

Mūsų modernėjančiame pasaulyje, kuriame atsiranda vis daugiau internetinių galimybių, viena iš naujausių švietimo tendencijų yra nuotolinis mokymasis. Vis daugiau formaliojo ir neformaliojo švietimo ir mokslo institucijų įvairiose pasaulio šalyse siūlo mokytis nuotoliniu būdu: aukštosios, profesinio mokymo, privačios kalbų ir netgi bendrojo lavinimo mokyklos.

Skaičius mokinių ir studentų, kurie renkasi internetinius kursus ir apmokymus taip pat kasmet sparčiai auga. Internetinis mokymas(is) kasmet tampa vis populiaresnis ir dažnesnis ir tolimesnėje ateityje gali tapti vyraujančia mokymosi forma. Pažvelgime kokie pranašumai paaiškina augantį internetinio mokymosi populiarumą.

Daugiau atsiveriančių galimybių mokytis

Gali būti daugybė priežasčių kodėl mokinys gali nenorėti ar negalėti lankyti klasės. Kai kurie turi įsipareigojimų, tokių kaip darbas ar rūpinimasis šeimos nariais, tuo tarpu kiti renkasi mokytis ,,online“ dėl su sveikata susijusių aplinkybių, kurios neleidžia palikti namų ar ligoninės palatos. Pirmasis ir akivaizdžiausias internetinio švietimo pranašumas yra tas, kad mokantis šiuo būdu nereikia fizinio užsiėmimų lankymo: viskas ko jums reikia yra geras interneto ryšys ir jūs galite dalyvauti kursuose iš įstaigos, įsikūrusios kitame pasaulio krašte net neišeidami iš savo kambario.

Tai ne tik išsprendžia logistines problemas tokias kaip atstumas ir mobilumas, bet ir sukuria galimybes mokytis tai, ko nesiūlo jūsų šalies švietimo institucijos. Jei galite mokytis neišeidami iš namų, esate ne tik saugesni, bet ir mažiau riboti renkantis tam tikras studijas ar kursus. Tokiu būdu tampa lengviau įgyti išsilavinimą ar tobulintis bet kurioje pasaulio šalyje net neišvykstant iš savo namų ar šalies, taigi atsiveria didesnis galimybių pasaulis.

Lankstumas

Galimybė lanksčiau planuotis laiką yra vienas iš nuotolinių mokymų privalumų. Mokiniai turi daugiau galimybių pasirinkti virtualų „klasės laiką“, kuris atspindėtų įprastas mokyklos valandas, bet būkime realistiški, lankomumas tikriausiai nebus visų laikų aukščiausias. Ir viskas gerai.

Vienas pagrindinių nuotolinio mokymosi pranašumų yra tas, kad mokinys turi daugiau galimybių suderinti mokslus, darbą ir šeimynines atsakomybes. Kadangi šiais laikais esame vis labiau užimti, toks lankstumas tampa didžiuliu palengvinimu tiek mokytojams, tiek ir jų mokiniams. Svarbu atsižvelgti į struktūruotą laiką, kai studentai gali (praktiškai) tiesiogiai bendrauti su jumis, tačiau ne visi turi sėdėti priešais ekraną aštuonias valandas per dieną. Vietoj to, mokytojas jums gali nustatyti įprastas „darbo valandas“, kuriose galite kreiptis į jus pagalbos, arba suplanuoti virtualios klasės diskusiją. Mokiniai gali organizuotis savo likusį laiką pagal kitas atsakomybes.

Tokiu būdu atsiras įgūdis išmokti planuoti ir valdyti savo laiką. Tai parodo dar vieną didelį nuotolinio mokymosi pranašumą.

Skambinkite telefonu +370-613-65464 arba užpildykite formą apačioje.

PRADEDAM!

Šiuo metu Lietuvoje gyvena virš 2.7 mln. žmonių, todėl pradedant pamokas nedelsiant, užtikrinsite savo pranašumą ateityje.