Efektyviausias Jūsų laiko išnaudojimas

Nuotoliniai anglų kalbos kursai iš bet kurios pasaulio vietos.

Dėl laiko stokos, patogumo ir kokybiškų paslaugų teikimo tiek kontaktiniame, tiek ir internetiniame mokyme(si), apie trečdalis mūsų jau esamų klientų renkasi nuotolines anglų kalbos pamokas ir kursus. Turime pabrėžti, jog mokiniai, kurie anksčiau mokėsi kontaktiniu būdu, o vėliau pabandė nuotoliniu, daugiau nebesugrįžo prie tradicinio mokymosi būdo klasėje. Kodėl? Pagrindiniai mūsų klientų argumentai pateikiami žemiau:

• laiko taupymas, nes nebereikia gaišti laiko transporto spūstyse prieš ir po pamokos;
  • finansų taupymas, nes nebelieka kelionės išlaidų ir susimokama tik už įvykusią pamoką;
  • galimybė mokytis iš bet kurios pasaulio vietos;
  • patogi ir jauki mokymosi aplinka namuose, darbovietėje ar kitoje vietoje;
  • galimybė nepraleisti pamokos susirgus;
  • kokybiškos mokymo paslaugos internetu.

Mūsų mokyklos klientams suteikiamos vienodos galimybės tobulėti anglų kalboje nepaisant to, kuris mokymo(si) būdas pasirenkamas ir yra priimtinesnis. Dalis mūsų mokyklos mokytojų specializuojasi būtent nuotoliniame kalbų mokyme, todėl teikiame kokybiškas ir garantuotas kalbų paslaugas tiek tradiciniu kontaktiniu, tiek ir internetiniu būdu.

Ką daryti, jeigu nemokate naudotis kompiuteriu arba niekada nesimokinote nuotoliu? Nieko! Pirmos pamokos procesą ištobulinome iki smulkmenų, viskas yra ypač paprasta, viską paaiškinsime, parodysime, apmokinsime ir kartu pasijuoksime.

Nuolat modernėjančiame pasaulyje, kuriame atsiranda vis daugiau internetinių galimybių švietime, viena iš naujausių tendencijų – nuotolinis mokymas ir mokymasis. Šiandien vis daugiau formaliojo ir neformaliojo švietimo ir mokslo institucijų visame pasaulyje suteikia galimybę  mokytis nuotoliniu būdu: aukštosios, profesinio mokymo, privačios kalbų ir netgi bendrojo lavinimo mokyklos.

Žmonių skaičius, kurie pasirenka pamokas ir kursus internetu, o ne tradiciniu būdu klasėje taip pat kasmet sparčiai auga. Nuotolinės pamokos ir kursai tampa vis populiaresne ir dažnesne mokymo(si) forma, todėl realu, kad netolimoje ateityje gali tapti dominuojančia. Taigi, pažvelgime kokie privalumai paaiškina augantį internetinio mokymo(si) populiarumą ir pasirenkamumą.

Daugiau atsiveriančių galimybių mokytis

Egzistuoja daugybė priežasčių kodėl žmogus gali neatvykti į pamokas klasėje. Kai kurie turi įsipareigojimų, tokių kaip darbas ar rūpinimasis šeimos nariais, tuo tarpu kiti renkasi mokytis ,,online“ dėl su sveikata susijusių aplinkybių, kurios neleidžia palikti namų. Pirmasis ir akivaizdžiausias internetinio švietimo pranašumas yra tas, kad mokantis šiuo būdu nereikia fizinio užsiėmimų lankymo.

Tai ne tik išsprendžia logistines problemas tokias kaip atstumas ir mobilumas, bet ir sukuria puikias galimybes rinktis nei tik savo šalies, bet ir užsienio mokyklas. Tai ypač svarbu, kuomet eina kalba apie užsienio kalbų mokymą(si). Pvz. galite pasirinkti dirbti su gimtakalbiu mokytoju. Jei galite mokytis nekeldami kojos iš namų, ne tik sutaupote nemažai laiko ir finansų, bet ir esate mažiau riboti renkantis.

Lankstumas

Galimybė lanksčiau planuotis laiką ir rasti laiko užsienio kalbos pamokoms – dar  vienas nuotolinio mokymo(si) privalumų. Anglų Mokyklos mokinių, kurie pasirinko mokytis nuotoliu, teigimu vienas pagrindinių nuotolinio mokymo(si) pranašumų yra tas, kad jie turi daugiau galimybių suderinti mokslus, darbus, šeimynines atsakomybes ir laisvalaikį. Kadangi šiais laikais visi esame labai užimti, lanksti galimybė mokytis ir tobulėti iš namų ar kitos vietos yra didžiulis pranašumas prieš tradicinę kontaktinę mokymosi forma.

Lankstumas tampa didžiuliu palengvinimu tiek besimokantiems, tiek ir jų mokytojams, kadangi atsiranda galimybė darbuotis be pertraukų ir atostogų, net ir esant komandiruotėje arba keliaujant. Dauguma Anglų Mokyklos mokinių, kurie renkasi dirbti nuotoliu renkasi mūsų siūlomas individualias anglų kalbos pamokas, ne grupinius kursus. Tokiu būdu jiems suteikiama galimybė patogiai ir lanksčiai derintis patogų pamokų laiką ir dažnumą su savo mokytoju.

Pradedam?

Norite rezervuoti laiką, o gal turite klausimų? Užpildykite žemiau esančius laukelius ir gaukite atsakymą vos per kelias valandas.

Kaip tinkamai pasiruošti?

Nežinote nuo ko pradėti? Viskas labai paprasta! Jums reikės:
    • Patogios mokymosi vietos
    • Kompiuterio, planšetės arba telefono
    • Arbatos ar kavos puodelio bei geros nuotaikos!
    • Viskas!

Jūsų kursų medžiaga, nuotolinio mokymosi programėle ir visais kitais niuansais pasirūpinsime mes.

Ženkime pirmąjį žingsnį kartu.

PRADEDAM!

Geriausia diena pradėti buvo vakar, kita geriausia diena – šiandien.