Investuokite į savo įmonės ateitį

Tvirti pamatai, užtikrinantys geresnes galimybes jūsų verslui.

Kiek tai kainuos?

Asmeninė pamoka: 20 Eur (45 min.), 22 Eur (60 min.)

Grupinės pamoka: nuo 10 Eur (60 min.) / asm.
Grupės dydis: pagal susitarimą

Kelionė į jūsų įmonę: nuo 1 Eur.
Kelionės kainos priklauso nuo laiko bei atstumo, todėl detalesnę informaciją pateiksime telefonu arba el. paštu, kuriuos rasite šio puslapio apačioje.

Lankstumas

Pagal klientų pageidavimus, siūlome individualius arba grupinius mokymus, aprūpinant visa reikalinga medžiaga.

Kodėl rinktis mus?

Tūkstančiai valandų praktikos bei begalės išklausytų seminarų.


Kiekvienas mūsų mokytojas yra ruošiamas IELTS, vieninteliam žinių patikrinimo testui, kurį pripažįsta Anglijos imigracijos tarnyba. Šį sertifikatą turi vos 1% mokytojų


Baisu pradėti? Dovanojame 5 Eurų nuolaidą pirmai pamokai 🙂

Anglų kalbos mokymai darbuotojams

Mes siūlome anglų kalbos mokymus įmonėse. Kartu profesionaliai ir veiksmingai tobuliname bendrinę, šnekamąją ir verslo anglų kalbą, keliame kvalifikaciją atsižvelgiant į jūsų bei jūsų darbuotojų reikalavimus. Laviname dalykinės ir verslo anglų kalbos žinias darbinėse situacijose. Turime patirties vykdant apmokymus tokiose tarptautinėse įmonėse kaip „Freda“, „BASF“, ,,Accell Group“ ir kt. Ištyrę kiekvienos įmonės individualius poreikius ir pageidavimus, siūlome atlikti anglų kalbos žinių lygio nustatymo testą ir tik tuomet parengiama individuali mokymo programa. Kursų metu nuolatos stebima mokinių pažanga, atliekami progreso testai, o kursų pabaigoje pateikiama detali ataskaita apie kiekvieno mokinio individualius pasiekimus.

Skambinkite telefonu +370-613-65464 arba užpildykite formą apačioje.

PRADEDAM!

Šiuo metu Lietuvoje yra virš 100,000 įmonių, todėl pradedant pamokas nedelsiant, užtikrinsite savo verslo pranašumą ateityje.