Investuokite į įmonės ateitį

Solidūs pamatai, užtikrinantys geresnes galimybes ir konkurencingumą Jūsų verslui.

Vis daugiau įmonių keliasi į tarptautinę rinką, todėl užsienio, o ypač anglų kalbos mokėjimas ir supratimas gali padėti pasiekti žymių karjeros pokyčių. Turėti kvalifikuotą darbuotoją, mokantį vieną ar daugiau užsienio kalbų tapo labai svarbu. Todėl įprasta, kad sėkmingos įmonės, norėdamos pagerinti darbo rezultatus ir kokybę, investuoja į savo darbuotojų kvalifikacijos kėlimą ir suteikia jiems galimybes tobulėti.

 

Mūsų mokykla siūlo efektyvius ir susistemintus bendrinės ir verslo anglų kalbos mokymus įmonės darbuotojams. Padedame profesionaliai ir veiksmingai tobulinti bendrinę, šnekamąją ir verslo anglų kalbą, bei pakelti įmonės darbuotojų kvalifikaciją atsižvelgiant į individualius kiekvienos įmonės reikalavimus. Užsiėmimų metu pokalbių ir diskusijų pagalba laviname dalykinės ir verslo anglų kalbos žinias darbinėse situacijose. Aptarę kiekvienos įmonės individualius poreikius ir pageidavimus, prieš kursų pradžią parengiama individuali mokymo programa. Taip pat įmonės darbuotojams rekomenduojame atlikti anglų kalbos žinių lygio nustatymo testą, pagal kurio rezultatus jie yra suskirstomi į mažesnes ir jų kalbos lygį atitinkančias grupeles. Kursų metu nuolat stebima mokinių pažanga, rašomi progreso testai, o kursų pabaigoje pateikiama detali ataskaita apie kiekvieno mokinio padarytą pažangą.

 

Jūsų patogumui pamokos gali vykti įmonėse patalpose, mūsų klasėje arba virtualiai (online). Kiekvienam dalyviui, kuris sėkmingai baigia kalbos kursus, įteikiamas įgytas žinias ir gebėjimus patvirtinantis sertifikatas. Turime patirties vykdant anglų kalbos mokymus tokiose tarptautinėse įmonėse kaip „Freda“, „BASF“, ,,Accell Group“ ir kt.

Jūsų laikas - didžiausias įmonės turtas, leiskite jį tikslingai

Visus kalbos kursų rūpesčius palikite mums; tapkite savo srities lyderiais.
Jūsų darbuotojų kalbos žinios
Jūsų konkurentų #1
Jūsų konkurentų #2
Jūsų konkurentų #3
Jūsų potencialas

Kiek tai kainuos?

Šiuo metu galiojančias kainas rasite mūsų kainoraštyje. Taikome nuolaidas.

Kelionės į Jūsų įmonę kaina priklauso nuo laiko bei atstumo, todėl detalesnę informaciją pateiksime telefonu arba el. paštu.

Lankstumas

Pagal klientų pageidavimus, siūlome individualius arba grupinius mokymus, aprūpinant visa reikalinga medžiaga.
  Kodėl rinktis mus?

  Mūsų patirtis susideda ne tik iš tūkstančių valandų praktikos bei begalės išklausytų seminarų, bet ir ištobulinto mokymo metodo, kuris yra skirtas būtent įmonems. Dirbame su didžiausiomis Lietuvos įmonėmis.

  Padėsime jūsų darbuotojams pasiekti žinių per efektyviausią laiką, taupydami jūsų įmonės resurus ir pinigus.

  Užtikriname, kad pas jus atkeliaujantys mokytojai turi kalną praktinių žinių dirbant būtent su įmonėmis ir yra geriausi savo srities specialistai.

  Rezervuokite laiką jau šiandien.

  PRADEDAM?

  Šiuo metu Lietuvoje yra virš 100,000 įmonių, todėl pradedant pamokas nedelsiant, užtikrinsite savo verslo pranašumą ateityje.