Investuokite į ateitį

Tvirti pamatai, užtikrinantys geresnes galimybes jūsų atžaloms.

Kiek tai kainuos?

Šiuo metu galiojančias kainas rasite mūsų kainoraštyje.

Grupinės pamokos

Grupinius užsiėmimus siūlome vaikams, kurie nori plėsti anglų kalbos žodyną ir įgyti ar patobulinti šnekamosios kalbos įgūdžius.

Anglų mokytoja

Kodėl rinktis mus?

Tūkstančiai valandų praktikos bei begalės išklausytų seminarų.


Kiekvienas mūsų mokytojas yra ruošiamas IELTS, vieninteliam žinių patikrinimo testui, kurį pripažįsta Anglijos imigracijos tarnyba. Šį sertifikatą turi vos 1% mokytojų


Baisu pradėti? Dovanojame 5 Eurų nuolaidą pirmai individualiai pamokai 🙂

Kodėl vaikams reikia mokytis anglų kalbos?

Anot mokslinių tyrimų, vaikai, pradėję anksti mokytis užsienio kalbų, lengviau prisitaiko prie kintančios aplinkos, lavina atmintį ir turi geresnius bendravimo įgūdžius. Mūsų anglų kalbos užsiėmimų metu vaikai mokosi ne tik naujų žodžių, bet ir šnekamosios kalbos išsireiškimų, reikalingų kasdieniniuose pokalbiuose bei keliaujant. Kartu skaitome angliškas knygeles, žaidžiame, dainuojame, susirašinėjame su kitose užsienio šalyse gyvenančiais bendraamžiais, atliekame kūrybinio tipo užduotis ir dalyvaujame anglų kalbos konkursuose.

Kuo naudingi anglų kalbos kursai jūsų vaikui?

Tęsiant mokymus, Jūsų vaikai gaus žinių, kurios pravers keliaujant po užsienio valstybes, t.y. gebės suprasti kavinių meniu bei susišnekėti su juos supančiais žmonėmis, pvz.: viešbučių darbuotojais, atpažins prekes parduotuvėse, gebės jas įsigyti, pasimetus sugebės paprašyti pagalbos ir, žinoma, susiras naujų draugų iš viso pasaulio.

Ką siūlo mūsų anglų kalbos mokykla?

Mūsų kursuose vaikams laukiame ikimokyklinio amžiaus (4-6 m.) ir pradinių klasių mokinių (7-10 m.) individualiuose arba grupiniuose užsiėmimuose.

Individualios pamokos vaikams (4-10 m.): šių pamokų metu su kiekvienu mokiniu dirbama individualiai, atsižvelgiant į kiekvieno mokinio pageidavimus ir mokymosi sunkumus mokykloje. Tėvelių pageidavimu, galime sudaryti individualų mokymo(si) planą ir mokyti pagal sustiprintą anglų kalbos lygį.

Grupiniai užsiėmimai (4-10 m.): vaikai mokomi mažose grupelėse, atsižvelgiant į vaiko amžių ir anglų kalbos lygį. Grupinius užsiėmimus siūlome vaikams, kurie nori ne tik išmokti anglų kalbos, bet ir gerai praleisti laiką bei susirasti naujų draugų, nes kartu mokytis … SMAGIAU!

🙂

Anglų kalbos kursų lygiai

Ikimokyklinio amžiaus mokiniai (4-6 m.): linksmi ir kūrybiški individualūs ir grupiniai anglų kalbos užsiėmimai Jūsų mažiesiems, kuriuose daugiausiai dėmesio skiriama naujų anglų kalbos žodžių/išsireiškimų mokymuisi ir šnekamosios anglų kalbos įgūdžių lavinimui.

Nuolatos stebimas ir tikrinamas vaikų progresas. Kiekvienam vaikui skiriama jo pasiekimų knygelė, kurioje tėvai gali rasti visą informaciją apie tą dieną įvykusias pamokas: kokia buvo pamokos tema, namų užduotys, vaiko progresas, papildomi mokytojo komentarai, patarimai ir kiti pastebėjimai. Kartą per tris mėnesius mokytojai užpildo ir tėveliams įteikia vaiko pažangos ataskaitą.

Pradinių klasių mokiniai (7-10 m.): pradinukams siūlome individualius ir grupinius užsiėmimus, kurių metu dirbama atsižvelgiant į mokyklinę programą, siekiant įtvirtinti pradinių klasių užsienio kalbos programą. Pagrindinis dėmesys teikiamas gramatinių žinių įtvirtinimui ir šnekamosios anglų kalbos įgūdžių lavinimui.

Nuolatos stebimas ir tikrinamas vaikų progresas. Kiekvienam vaikui skiriama jo pasiekimų knygelė, kurioje tėvai gali rasti visą informaciją apie tą dieną įvykusias pamokas: kokia buvo pamokos tema, namų užduotys, vaiko progresas, papildomi mokytojo komentarai, patarimai ir kiti pastebėjimai. Kartą per tris mėnesius mokytojai užpildo ir tėveliams įteikia vaiko pažangos ataskaitą.

Pasiruošimo į 5 klasę kursai: pastebėjome, jog šių kursų poreikis kasmet didėja dėl vis didėjančios mokinių motyvacijos tinkamai pasiruošti 5 klasei ir įstoti norimą gimnaziją. Šių kursų metu pagrindinis dėmesys telkiamas pasiruošimui stojamiesiems egzaminams, todėl ketvirtokai mokomi mažose grupelėse su sustiprintu anglų kalbos mokymu.

Pagrindinis dėmesys telkiamas gramatinių įgūdžių tobulinimui ir šnekamosios kalbos lavinimui. Nuolatos stebimas ir tikrinamas vaikų progresas. Kiekvienam vaikui skiriama jo pasiekimų knygelė, kurioje tėvai gali rasti visą informaciją apie tą dieną įvykusias pamokas: kokia buvo pamokos tema, namų užduotys, vaiko progresas, papildomi mokytojo komentarai, patarimai ir kiti pastebėjimai. Kartą per tris mėnesius mokytojai užpildo ir tėveliams įteikia vaiko pažangos ataskaitą.

Skambinkite telefonu +370-613-65464 arba užpildykite formą apačioje.

PRADEDAM!

Šiuo metu Lietuvoje gyvena virš 700,000 vaikų, todėl pradedant pamokas nedelsiant, užtikrinsite savo vaiko pranašumą ateityje.