Investuokite į ateitį

Šie kursai skirti 5-10 klasių moksleiviams, kuriems anglų kalba yra pirmoji užsienio kalba mokykloje. Vaikai mokomi atsižvelgiant į kiekvieno mokyklinę programą individualiai arba mažose grupėse. Skirstant į grupes, atsižvelgiama į mokinio amžių, klasę ir anglų kalbos lygį. Pamokos skirtos moksleiviams, kurie patiria mokymosi sunkumų arba nori patobulinti savo anglų kalbos žinias ir mokytis sustiprintu lygiu. Šių anglų kalbos užsiėmimų metu pagrindinis dėmesys teikiamas gramatikos, rašybos, klausymo ir šnekamosios kalbos įgūdžių lavinimui.

Kiek tai kainuos?

Šiuo metu galiojančias kainas rasite mūsų kainoraštyje.

Asmeninis korepetitorius

Esant poreikiui, visuomet galima mokytis individualiai arba porose. Tokiu būdų visas dėmėsis yra skiriamas būtent jums, akcentuojamos ir likviduojamos konkrečios problemos, siekiami užsibrėžti tikslai.

Kodėl rinktis mus?

Tūkstančiai valandų praktikos bei begalės išklausytų seminarų.


Kiekvienas mūsų mokytojas yra ruošiamas IELTS, vieninteliam žinių patikrinimo testui, kurį pripažįsta Anglijos imigracijos tarnyba. Šį sertifikatą turi vos 1% mokytojų


Baisu pradėti? Dovanojame 5 Eurų nuolaidą pirmai individualiai pamokai 🙂

Pasiruošimo stojimui į gimnaziją kursai

Šie kursai skirti 8 klasės moksleiviams, besiruošiantiems laikyti stojamuosius egzaminus. Kursų metu aštuntokai mokomi sustiprintu anglų kalbos lygiu. Šių anglų kalbos užsiėmimų metu pagrindinis dėmesys teikiamas gramatikos, rašybos, klausymo ir šnekamosios kalbos įgūdžių lavinimui.

Individualūs sustiprinto anglų kalbos lygio užsiėmimai

Pastebėjus vis didėjantį poreikį, šie kursai skirti 5-10 klasių moksleiviams, kurie nori mokytis užsienio kalbos sustiprintu lygiu. Atlikus lygio nustatymo testą, kiekvienam mokiniui sudaromas individualus mokymo(si) planas, skirtas pagilinti anglų kalbos žinias sustiprintu lygiu.

Anglų kalbos kursai 11-12 klasių mokiniams

Daugiau nei septynerius metus mūsų anglų kalbos mokytojos ruošia 11-12 klasių moksleivius anglų kalbos valstybiniam egzaminui. Laukiami visi mokiniai, kurie nori profesionaliai pasiruošti egzaminui ir įstoti į Lietuvos ar užsienio universitetą.

Atsižvelgdami į Jūsų norus ir anglų kalbos žinių lygį, mes sudarome individualią programą, kuri garantuoja aukštus valstybinio egzamino rezultatus. Kiekvienos pamokos metu mes apžvelgsime rezultatus ir svarbiausia, pasieksime realius tikslus. Dirbdami kartu jūs ne tik praturtinsite savo anglų kalbos žinias, bet ir laisviau jausitės pačio egzamino metu bei nepatirsite tiek daug streso.

 

Anglų kalbos kursų klausimai ir atsakymai

Ką veiksite užsiėmimų metu?

– Susipažinsite su egzamino struktūra ir spręsite ankstesnių metų valstybinio anglų kalbos egzamino užduotis bei jas analizuosite;
– Atliksite sudėtingas klausymo užduotis, kurios padės patobulinti klausymo įgūdžius;
– Kiekvieną savaitę atliksite rašto užduotį;
– Tobulinsite šnekamosios kalbos įgūdžius, t.y. ruošitės kalbėjimo dalies egzaminui;
– Susisteminsite ir kartosite ankstesnėse klasėse įgytas anglų kalbos žinias, reikalingas, jog egzaminas būtų išlaikytas sėkmingai.

Kas ves anglų kalbos užsiėmimus?

Šių kursų metu su Jumis dirbs tik aukštą kvalifikaciją įgiję mokytojos (turinčios ne mažesnę nei 7 metų patirtį šioje srityje, dėstančios anglų kalbą gimnazijose 11-12 klasių moksleiviams ir puikiai išmanančios anglų kalbos valstybinio egzamino programą).

Viso to rezultatas? Lengvai susikalbėsite, užmegsite glaudesnius santykius, temos bus artimos tiek jums, tiek mokytojai, nereikės klausytis skundų apie mažėjančias pensijas arba anglų kalba pasakoti apie sovietmečio laiką. Anglų kalba galėsite aptarti ne tik naujausias mados tendencijas bet ir technologijas, gyvenimą Lietuvoje, emigraciją ir kitas šiuolaikines aktualijas. Mūsų tikslas – jūsų paruošimą anglų kalbos egzaminams padaryti įdomų, nes būtent užsidegęs ir žinių įtroškęs žmogus yra toks, kokiu Jūs tapsite.

Kaip užtikrinamas ir fiksuojamas mokinių progresas?

Nuolatos stebimas ir tikrinamas mokinių progresas ir suteikiamas grįžtamasis ryšys tėvams. Kartą per tris mėnesius mokytojai pildo vaiko pažangos ataskaitą ir įteikia ją tėvams.

Skambinkite telefonu +370-613-65464 arba užpildykite formą apačioje.

PRADEDAM!

Šiuo metu Lietuvoje gyvena virš 350,000 moksleivių, todėl pradedant pamokas nedelsiant, užtikrinsite savo vaiko pranašumą ateityje.